Засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 29 бер. 2018 р., 03:53 Інформаційно-довідковий центр
   29 березня 2018 року в приміщенні Броварської райдержадміністрації відбулось засідання колегії під головуванням голови адміністрації Клименка Миколи Федоровича.

В засіданні взяли участь: голова Броварської районної ради Гришко С.М., заступник голови Броварської районної ради Гоголіна А.В., заступник голови адміністрації Плакся Ю.С., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., члени президії, начальники управлінь, відділів та служб адміністрації, керівники організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

На початку засідання колегії голова адміністрації Клименко М.Ф. наголосив на необхідності проведення обстежень закладів масового перебування людей щодо стану дотримання протипожежної безпеки. Доручив внести дане питання до порядку денного розширеної оперативної наради, яка відбудеться 02 квітня 2018 року.

Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:

1. Про організаційно-технічні заходи по зменшенню ризику виникнення надзвичайних ситуацій в період пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняно-літній період 2018 року на території Броварського району.
   Вирішили:

- затвердити Заходи по зменшенню ризику виникнення надзвичайних ситуацій в період пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняно-літній період 2018 року на території Броварського району.
- провести спільні навчання з сільськими та селищними радами представниками служб ДСНС, поліції, Держпродспоживслужби на випадок виникнення паводку чи підтоплення територій.

2. Про стан заборгованості до Пенсійного фонду України.
   Вирішили:

- Броварському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України, Броварському міськрайонному відділу Державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Київській області: вжити вичерпних, передбачених законодавством, заходів щодо примусового стягнення заборгованості зі сплати внесків до Фонду з платників - боржників та заходів адміністративного впливу щодо їх керівників.

3. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Зазимської сільської ради.
   Вирішили:

- забезпечити контрол за виконанням делегованих повноважень та зверненнями громадян у виконкомі Зазимської сільської ради
- рекомендовано провести дослідження викидів твердопаливної котельні.

4. Формування спроможної мережі закладів первинної медицини в Броварському районі.
   Вирішили:

- інформацію заступника головного лікаря Комунального закладу «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» взяти до уваги.