Засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 26 жовт. 2017 р., 05:54 Інформаційно-довідковий центр

26 жовтня 2017 року у приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів засідання колегії.
   В нараді взяли участь: заступник голови Броварської райради А.В. Гоголіна, заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату Броварської районної державної адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники управлінь, відділів, служб, секторів адміністрації, керівники управлінь, відділів, служб району, голови сільських та селищних рад, представники засобів масової інформації.

Згідно порядку денного були розглянуті такі питання:

1. Про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.
   За результами розгляду даного питання було зазначено, що відмічається ріст надходження до районного бюджету та бюджетів сільських та селищних рад.

2. Про стан надання адміністративних послух із земельних питань населенню Броварського району за 9 місяців 2017 року.

Вирішили:

- провести службову перевірку по факту порушення термінів розгляду заяв з земельних питань;

- вирішити питання про видачу витягів з реєстру Держгеокадастру працівниками Броварського районного центру надання адміністративних послуг.

3. Про хід виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2017 рік за 9 місяців поточного року.

Вирішили:

- визнати звіт про виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2017 рік за 9 місяців поточного року – задовільним.

Після розгляду трьох питань, членами колегії було прийняте рішення про завершення роботи та перенесення розгляду питань на засідання розширеної оперативної наради, яка відбудеться 31.10.2017 року.