Засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 30 лист. 2017 р., 04:53 Інформаційно-довідковий центр

30  листопада 2017 року в приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністрації голова Клименко М.Ф. провів засідання колегії при Броварській райдержадміністрації.

В засіданні взяли участь: голова Броварської районної ради Гришко С.М., заступник голови Броварської райдержадміністрації Плакся Ю.С., заступник голови Броварської райради Гоголіна А.В., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., члени президії, начальники управлінь, відділів та служб адміністрації, керівники організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Підсумки проведення у вересні – жовтні 2017 року Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя».
   Вирішили:
   - інформацію про проведену Всеукраїнську благодійну акцію «Милосердя» у вересні-жовтні 2017 року взяти до відома.

2. Проект Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2018 рік.
   Вирішили:
   - доопрацювати та перенести розгляд проекту Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2018 рік на наступне засідання колегії.

3. Проект Програми організації харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району на 2018 рік (далі – Програма).
   Вирішили:
   - схвалити проект Програми « Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти Броварського району на 2018 рік».
   - відділу освіти районної державної адміністрації забезпечити організаційне виконання Програми організації харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району на 2018 рік.
   - управлінню фінансів Броварської райдержадміністрації передбачити в бюджеті відділу освіти Броварської райдержадміністрації на 2018 рік кошти на реалізацію Програми.
   - сільським та селищним радам розробити та затвердити Програми організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Броварського району на 2018 рік, передбачити кошти на їх фінансування.

4. Проект Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2018-2021 роки.
   Вирішили:

- схвалити Проект Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2018-2021 роки.
   - сектору з питань цивільного захисту Броварської райдержадміністрації подати Проект Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2018-2021 роки на розгляд сесії районної ради.

5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Княжицької сільської ради.
   Вирішили:

- забезпечити належне виконання делегованих виконкому Княжицької сільської ради повноважень:
   * здійснювати контроль за дотриманням зобов’язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності;
   * здійснювати контроль за належною організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування, транспорту, зв’язку, за технічним станом та утриманням інших об’єктів нерухомого майна усіх форм власності;
   * забезпечувати, у межах наданих повноважень, доступність та безоплатність освіти та медичного обслуговування;
   * контролювати дотримання земельного та природоохоронного законодавства.
   * враховувати в планах соціально-економічного розвитку с. Княжичі пропозиції і зауваження, висловлені громадянами в письмових зверненнях та під час усних і виїзних прийомів.
   - посилити увагу до життєвих проблем соціально незахищених категорій населення: інвалідів, учасників Другої світової війни, багатодітних сімей, осіб, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших громадян, вишукувати всі наявні можливості для задоволення їх обґрунтованих звернень.
   - рекомендувати вжити заходи щодо:
   * роботи з доступу до публічної інформації згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації»;
   * роботи з питань діловодства у відповідність до вимог чинного законодавства.