Новини‎ > ‎

Засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 19 квіт. 2018 р., 05:56 Інформаційно-довідковий центр

    19 квітня 2018 року у приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації відбулось засідання колегії під головуванням голови адміністрації Клименка Миколи Федоровича.
    В засіданні взяли участь: заступник голови Броварської районної ради Гоголіна А.В., заступник голови адміністрації Плакся Ю.С., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., члени президії, начальники управлінь, відділів та служб адміністрації, керівники організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

    Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:
    1. Про стан виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.
    Вирішили:
    З метою забезпечення виконання бюджетів всіх рівнів за доходами, ритмічного фінансування першочергових видатків у 2018 році:
1. Броварській об'єднаній податковій інспекції головного управління державної фіскальної служби, виконкомам сільських,селищних рад:
- постійно проводити роботу з платниками податків щодо зміцнення дисципліни сплати податків, погашенню наявних і недопущенню нових бюджетних недоїмок.
- проводити роботу щодо виявлення філій та відокремлених підрозділів підприємств за місцем проведення діяльності з метою сплати відповідних податків до місцевих бюджетів району.
2. Райдержадміністрації, відділу агропромислового розвитку, виконкомам сільських, селищних рад:
- переглянути чинні договори оренди земельних ділянок з метою виявлення неплатників та приведення ставок орендної плати у відповідність до чинного законодавства та з урахуванням проведеної нормативної грошової оцінки земель.
3. Головним розпорядникам коштів, головам сільських і селищних рад: з метою ефективного та раціонального використання коштів, посилення фінансової, бюджетної дисципліни та наповнення місцевих бюджетів у 2018 році необхідно:
- привести у відповідність затвердженим бюджетним призначенням на оплату праці мережу бюджетних установ, штатну чисельність працівників;
- забезпечити жорсткий режим економного використання енергоносіїв, оплата яких здійснюється за рахунок бюджетних коштів;
- в процесі виконання місцевих бюджетів першочергово спрямовувати всі додаткові фінансові ресурси на ці потреби;
- здійснювати управління бюджетними коштами в межах встановлених бюджетних повноважень із забезпеченням ефективного, результативного, цільового та економного використання бюджетних коштів, належної організації та координації роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів;
- реєструвати бюджетні зобов’язання та здійснювати платежі розпорядникам коштів місцевих бюджетів за незахищеними видатками загального фонду місцевих бюджетів у разі відсутності заборгованості з оплати праці працівників бюджетних установ і розрахунків за спожиті енергоносії;
- протягом року забезпечити своєчасну і в повному обсязі виплату заробітної плати та оплату за використані енергоносії, для чого в процесі виконання місцевих бюджетів першочергово спрямовувати всі додаткові фінансові ресурси на ці потреби;
- взяти під особистий контроль взяття бюджетних зобов'язань тільки в межах бюджетних призначень з урахуванням помісячного розпису.


    2. Про затвердження плану заходів з проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році.
    Вирішили:
1. Відділу агропромислового розвитку Броварської районної держаної адміністрації здійснювати моніторинг виконання плану заходів з проведення комплексу весняно-польових робіт.
2. Сільськогосподарським підприємствам Броварського району здійснювати заходи по виконанню плану весняно-польових робіт.
3. Відділу агропромислового розвитку Броварської райдержадміністрації, виконавчим комітетам сільських та селищних рад переглянути чинні договори оренди земельних ділянок, з метою виявлення фактів самовільного, незаконного обробітку земель 


    3. Про додаткові заходи районного відділу освіти та педагогічних колективів шкіл Броварського району щодо впровадження профільного навчання у загальноосвітніх закладах району у 2018-2019 роках.
    Вирішили:
1. Відділу освіти Броварської райдержадміністрації:
- вжити заходів щодо розширення мережі закладів та класів з допрофільним та профільним навчанням до 01.09.2018;
- забезпечити цільове використання коштів освітньої субвенції та забезпечення оснащення кабінетів природничо-математичного циклу опорних навчальних закладів та закладів, які здійснюють профільне навчання сучасним обладнанням.
2. Керівникам закладів освіти Броварського району:
- вжити заходів щодо підвищення ефективності викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти;
- забезпечити впровадження нових робочих навчальних планів та навчальних програм у 10 класі з 1 вересня 2018/2019 н.р.;
- здійснити відбір та замовлення підручників для 10 класу (рівень стандарту та профільний рівень) протягом квітня - травня 2018.
3. Управлінню фінансів Броварської райдержадміністрації передбачити бюджетні призначення на реалізацію заходів щодо впровадження профільного навчання у закладах освіти району.


    4. Про здійснення заходів щодо підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей шкільного віку та пільгового контингенту влітку 2018 року.
    Вирішили:

1. Відділу освіти, службі у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації, сільським/селищним головам, головам Великодимерської та Калитянської ОТГ, комунальному закладу «Броварський районний Центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради Київської області, комунальному закладу Броварської районної ради «Центр патріотичного виховання учнівської молоді», комунальному закладу Броварської районної ради «Дитяча юнацько-спортивна школа»:
- забезпечити належну підготовку і проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей 2018 року, залучивши до цього професійні спілки, підприємства, установи та організації;
- визначити відповідальну особу, на яку покласти обов’язки щодо підбору та направлення дітей на оздоровлення та відпочинок за рахунок бюджетних коштів;
- забезпечити у 2018 році охоплення послугами оздоровлення та відпочинку не менше 70 % дітей шкільного віку;
- забезпечити дотримання вимог чинного законодавства при підборі, направленні та перебуванні дітей району в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетних коштів;
- забезпечити в установленому порядку оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
2. Відділу освіти райдержадміністрації:
- організувати роботу пришкільних та мовних таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів;
- вжити заходів, спрямованих на безпечне перебування дітей у пришкільних та мовних таборах, підвищення відповідальності керівників, вихователів та інших працівників за життя і здоров'я дітей;
- залучати до роботи в пришкільних та мовних таборах практичних психологів і соціальних педагогів;
- сприяти організації в пришкільних та мовних таборах змістовного дозвілля дітей.
3. Службі у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації:
- забезпечувати оздоровленням та відпочинком дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, особливу увагу приділити дітям учасників антитерористичної операції;
- стовідсотково забезпечити оздоровленням та відпочинком дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;
- вжити заходів щодо організації та забезпечення функціонування наметового табору «Сонячне світло», с. Соболівка;
- інформувати райдержадміністрацію та службу у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації про перебіг літньої оздоровчої кампанії щоп’ятниці до 11-00 год., починаючи з 01.06.2018 року.
4. Управлінню Держпродспоживслужби в Броварському районі протягом квітня-травня 2018 року здійснити перевірки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
5. Рекомендувати Службі цивільного захисту у Броварському районі ГТУ МНС України в Київській області та керівникам дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Броварського району:
- організувати роботу щодо забезпечення пожежної безпеки в зонах відпочинку та оздоровлення;
- привести у відповідність до вимог норм та правил пожежної безпеки шляхи евакуації, системи протипожежного захисту, електрогосподарства, внутрішній та зовнішній водопровід дитячих оздоровчих закладів та таборів відпочинку. Забезпечити будівлі та приміщення дитячих оздоровчих закладів та таборів відпочинку необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, укомплектувати пожежні щити необхідним протипожежним інвентарем;
- у встановленому порядку визначити відповідальних осіб за протипожежний стан будівель, споруд, приміщень та покласти на них здійснення контролю за дотриманням протипожежного режиму на закріплених дільницях;
- дозволяти купання дітей, які відпочивають в оздоровчих закладах поблизу водного об’єкта, тільки в спеціально відведених і обладнаних місцях.
6. Броварському відділу поліції ГУ НП України в Київській області:
- забезпечувати належний рівень безпеки та надійності транспортного обслуговування дітей під час перевезення їх до місць оздоровлення і відпочинку та у зворотному напрямку, організовувати супроводження колон автобусів підрозділами відділу поліції;
- забезпечувати дотримання громадського порядку в місцях відпочинку та оздоровлення дітей. Здійснювати цілодобове патрулювання працівниками правоохоронних органів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.


    5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Гоголівської сільської ради.
    Вирішили:

Рекомендувати Гоголівському сільському голові вжити заходи щодо:
- забезпечення контролю за виконанням делегованих повноважень та зверненнями громадян.
- належного ведення діловодства, відповідно до Інструкції з діловодства та Інструкції щодо організації роботи із запитами на публічну інформацію.


    Начальник Броварського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Ситюк В.Г. повідомив про необхідність посилення заходів щодо профілактики африканської чуми свиней, так як в Республіці Білорусь виявлено багато випадків захворювання.
  

Comments