Новини‎ > ‎

Засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 24 трав. 2018 р., 05:43 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 24 трав. 2018 р., 06:17 ]

24 травня 2018 року у приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації відбулось засідання колегії під головуванням заступника голови адміністрації Плаксі Ю.С. В засіданні взяли участь: заступник голови Броварської районної ради Гоголіна А.В., керівник апарату адміністрації Прянішнікова К.В., члени президії, начальники управлінь, відділів та служб адміністрації, керівники організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

   На початку колегії голова Броварської міськрайонної організації Товариства Червого Хреста Драпей Л.Б. вручила керівництву Броварської районної державної адміністрації Почесні грамоти та ювілейні монети номіналом 5 гривень з нагоди відзначення 100-ччя створення організації Товариства Червоного Хреста України.

    

   Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:
   
   1. Про хід проведення робіт сільськими, селищними радами, комунальними підприємств, спеціалізованими службами району з весняного двомісячника благоустрою населених пунктів району.
   
   Вирішили:
  
   1. Сільським та селищним головам, керівника установ та організацій всіх форм власності, громадським організаціям району
   - провести додаткові заходи із забезпечення благоустрою населених пунктів району, а саме: систематичну ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення в належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення.
   - впорядкувати, в тому числі, привести в належний технічний стан дитячі і спортивні майданчики, інші об’єкти масового перебування та відпочинку населення, особливо дітей.
   - ліквідувати стихійні сміттєзвалища, очистити від сміття та повалених дерев лісосмуги уздовж доріг.
  
   2. Керівникам ПрАТ «Коммунтранс», філії «Броварське ДЕУ», сільським та селищним головам
   - провести планові, поточні та капітальні ремонти вулиць і доріг району: відновлення дорожнього покриття, встановлення та заміна дорожніх знаків, розмітки проїзної частини доріг тощо.
   - організувати видалення аварійних та сухостійних дерев, в тому числі в прилеглій до проїзної частини доріг.

   3. Керівникам ПрАТ «Коммунтранс», філії «Броварське ДЕУ», Броварському відділу поліції ГУНП в Київській області вжити відповідних заходів з усунення негативних факторів, які впливають на санітарний стан та безпеку дорожнього руху всіх його учасників на автомобільних дорогах в межах Броварського району.

   4. Редакції міськрайонної газети «Нове життя» та міськрайонному радіомовлення широко інформувати населення про санітарно-епідеміологічний стан довкілля району.


   2. Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них в Броварському районі
   
   Вирішили:
   
   1. Сектору з питань цивільного захисту Броварської районної державної адміністрації забезпечити виконання Плану заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки в природних екосистемах Броварського району на 2018 рік, затверджених розпорядженням голови Броварської районної державної адміністрації від 15.05.2018 № 481.

   2. Сільським, селищним головам, керівникам сільських пожежних команд, Броварському РУ ГУ ДСНС України у Київській області, Броварському відділу поліції ГУ НП України у Київській області під час літнього пожежонебезпечного періоду активізувати роботу та виконання відповідних заходів щодо забезпечення недопущення виникнення пожеж у лісових масивах, на торфовищах та сільськогосподарських угідь Броварського району.
   3. Про зміни в призначенні житлових субсидій відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій затвердженого ПКМУ «Про внесення змін до деяких постанов КМУ та визнання такою, що втратила чинність, постанови КМУ від 28 грудня 2016 року № 1022» від 27.04.2018 № 329. 

   Вирішили:

   1. Управлінню соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації:
   - проводити широку роз’яснювальну роботу, щодо змін в порядку призначення житлових субсидій;
   - провести семінар-навчання з представниками сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад, хто здійснює прийом заяв та оформлення субсидії на місцях;
   - провести нараду з керівниками підприємств, надавачів житлово-комунальних послуг, щодо виконання п.18 Порядку в частині повідомлення управління про несплату субсидіантом обов’язкової частини платежу та повернення невикористаних сум житлових субсидій на рахунки управління;
   - підготувати зміни на 2018 рік до Програми забезпечення проведення роз`яснювальної роботи та оформлення субсидій серед населення Броварського району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги та подати її на розгляд сесії районної ради.

   2. Управлінню фінансів врахувати потреби в асигнуваннях на виконання Програми забезпечення проведення роз`яснювальної роботи та оформлення субсидій серед населення Броварського району в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги з реальних можливостей бюджету.


   4. Про заходи щодо організованого початку навчального 2018-2019 року в загальноосвітніх закладах району.
   
   Вирішили: 

   З метою забезпечення організованого початку 2018-2019 навчального року:

   1. Затвердити заходи щодо організованого початку 2018-2019 навчального року в закладах освіти Броварського району.

   2. Сільським та селищним головам рекомендувати, а структурним підрозділам районної державної адміністрації забезпечити виконання зазначених заходів.

   3. Інформацію про виконання заходів надати до районної державної адміністрації до 25.08.2018 року.

   4. Начальнику відділу освіти Чайці Л.Г. щомісячно на розширеній апаратній нараді у голови Броварської районної державної адміністрації інформувати про хід виконання заходів.


   5. Про хід виконання Програми розвитку футболу в Броварському районі на 2014-2018 роки. Про хід виконання Програми розвитку футболу в Броварському районі на 2014-2018 роки.
   
   Вирішили: 
 
   1. Доручити сектору фізичної культури та спорту:
   - винести питання щодо затвердження кошторису на проведення змагань на сесію Броварської районної ради
   - продовжувати роботу щодо реалізації державної політики у галузі фізичної культури та спорту у Броварському районі.
   - проводити оновлення спортивного інвентарю. 


   6. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Світильнянської сільської ради

   Вирішили: 

   Світильнянському сільському голові Кругляку О.В.:

   1. Забезпечити належне виконання делегованих повноважень виконкому Світильнянської сільської ради.
   - здійснювати контроль за дотриманням зобов’язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності.
   - здійснювати контроль за належною організацією обслуговування населення підприємствами житлово-комунального господарства, торгівлі, побутового обслуговування, транспорту, зв’язку, за технічним станом та утриманням інших об’єктів нерухомого майна усіх форм власності.
   - забезпечувати, у межах наданих повноважень, доступність та безоплатність освіти та медичного обслуговування.
   - контролювати дотримання земельного та природоохоронного законодавства.
   - враховувати в планах соціально-економічного розвитку с. Світильня пропозиції і зауваження, висловлені громадянами в письмових зверненнях та під час усних і виїзних прийомів.

   2. Посилити увагу до життєвих проблем соціально незахищених категорій населення: інвалідів, учасників Другої світової війни, багатодітних сімей, осіб, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших громадян, вишукувати всі наявні можливості для задоволення їх обґрунтованих звернень.

   3. Рекомендувати вжити заходи щодо:
   - забезпечення контролю за виконанням делегованих повноважень та зверненнями громадян.
   - належного ведення діловодства, відповідно до Інструкції з діловодства та Інструкції щодо організації роботи із запитами на публічну інформацію.


Comments