Засідання колегії Броварської районної державної адміністрації та розширеної оперативної наради

опубліковано 31 жовт. 2017 р., 04:55 Інформаційно-довідковий центр

31 жовтня 2017 року у приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів засідання колегії та розширену оперативну нараду.
   В нараді взяли участь: заступник голови Броварської райради А.В. Гоголіна, заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату Броварської районної державної адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники управлінь, відділів, служб, секторів адміністрації, керівники управлінь, відділів, служб району, голови сільських та селищних рад, представники засобів масової інформації.
   На початку засідання голова райдержадміністрації зазначив, що вибори голови та депутатів Великодимерської об’єднаної територіальної громади пройшли без грубих порушень законодавства.
   Повідомив, що головою Великодимерської ОТГ обрано Бочкарьова Анатолія Борисовича.
   Згідно порядку денного на колегії були розглянуті такі питання:
   1. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами законодавства, дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями голів Київської та Броварської адміністрацій за 9 місяців 2017 року.
   За результатами розгляду даного питання голова РДА наголосив на своєчасному розгляді звернень громадян та дотримання термінів розгляду листів та доручень.
   2. Про підсумки відпочинку та оздоровлення дітей Броварського району в 2017 році.
   Як зазначила начальник служби у справах дітей та сім’ї Броварської райдержадміністрації Хромець С.М. протягом 2017 року (станом на 01.10.2017 року) оздоровленням охоплено 5460 дітей (75,5%). На оздоровлення використано близько 4 млн. грн. з різних бюджетів.
   Протягом 2017 року оздоровлено по категоріях:

діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування – 150 чол.

діти-інваліди – 95 чол.

діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 793 чол.

діти, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи – 150 чол.

діти, які перебувають на диспансерному обліку – 686 чол.

талановиті та обдаровані діти – 434 чол.

діти внутрішньо переміщених осіб – 54 чол.

діти учасників АТО – 213 чол.

Вирішили: службі у справах дітей та сім’ї, сільським та селищним радам розпочати підготовку програм оздоровлення дітей на 2018 рік.
   3. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Погребської сільської ради.
   Вирішили: прийняти звіт голови Погребської сільської ради.
   На розгляд розширеної оперативної наради були винесені наступні питання:
   1. Про виконання заходів Дня партизанського руху, Дня ветерана та Дня людей похилого віку
Інформує: Яіцька Лариса Петрівна – начальник управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації.2. Про надання субсидій населенню Броварського району.
   2. Про виконання заходів щодо боротьби з ВІЛ/СНІДом у Броварському районі за 9 місяців 2017 року.
Інформує: Олевська Галина Володимирівна – завідуюча центром профілактики та лікування СНІДу «Довіра».
   3. Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету.
Інформує: Курейко Лариса Олександрівна – начальник відділу економіки апарату Броварської районної державної адміністрації
Співдоповідач: Миргородська Олена Жоржівна – начальник фінансового управління Броварської районної державної адміністрації.
   4. Про початок опалювального періоду на об’єктах бюджетної сфери.
Інформує: Заріцька Оксана Миколаївна – начальник відділу житлово – комунального господарства Броварської райдержадміністрації.
   5. Стан підготовки дорожньої інфраструктури до роботи в осінньо – зимовий період.
Інформує: - Мельник Валентин Миколайович – начальник дорожньо-експлуатаційного управління
- Глушко Олексій Григорович - Генеральний директор ПРАТ «Комунтранс».