Засідання колегії при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 21 груд. 2017 р., 00:56 Інформаційно-довідковий центр
   21 грудня 2017 року в голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко провів засідання колегії при Броварській райдержадміністрації.

В засіданні взяли участь голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови райдержадміністрації Ю.С. Плакся, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, члени колегії, начальники служб, управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, начальники служб, управлінь, відділів, які забезпечують життєдіяльність району, голови сільських та селищних рад, представники ЗМІ.

Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про хід виконання районної програми «Турбота» за 2017 рік.
   Вирішили:
   1.1. Управлінню соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації:
   - підготувати план фінансового забезпечення на 2018 рік районної програми «Турбота» на 2016-2020 роки та в установленому порядку подати його на розгляд сесії районної ради.
   1.2. Управлінню фінансів при формуванні бюджету врахувати потреби в асигнуваннях на виконання Програми з реальних можливостей бюджету.
   1.3. Відділам та управлінням адміністрації після затвердження Програми і її плану фінансового забезпечення виконувати заходи.

2. Про стан охорони праці на території Броварського району.
   Вирішили:
   2.1. Керівникам підприємств, установ та організацій Броварського району:
   - забезпечити працівників спеціальним одягом та засобами індивідуального захисту при виконанні небезпечних та шкідливих робіт;
   - виконання робіт підвищеної небезпеки проводити тільки за наявності відповідного дозволу Головного управління Держпраці у Київській області.
   2.2. Управлінню соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації:
   - здійснювати державний контроль за створенням на підприємствах, установах і організаціях безпечних і нешкідливих умов праці, зниженням травматизму, професійної захворюваності, попередженню аварійності та поліпшенню роботи з питань охорони праці.
   - ініціювати проведення позапланові перевірки підприємств, де протягом року було допущено порушення умов праці.

3. Про хід виконання районної комплексної Програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернат них закладів для дітей «Назустріч дітям» за 2017 рік.
   Вирішили:
   3.1. Службі у справах дітей та сім’ї Броварської районної державної адміністрації забезпечити:
   - неухильне виконання вимог законодавства щодо соціально-правового захисту дітей, насамперед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема своєчасного виявлення таких дітей, надання їм статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, захисту особистих, майнових і житлових прав таких дітей;
   - реалізацію пріоритетності права дитини на сімейне виховання, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (усиновлення, опіка та піклування, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу);
   - координацію роботи органів місцевого самоврядування у вирішенні питань захисту прав, свобод і законних інтересів дітей, запобігання дитячої бездоглядності з наданням їм методичної допомоги, консультацій з питань соціально-правового захисту дітей; - поширення інформаційної підтримки вирішення актуальних питань сімейної політики, поширення нових форм сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (патронатна сім’я);
   - захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
   3.2.Броварському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:
   - вжити додаткових заходів щодо удосконалення роботи з підготовки потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів та відповідних соціальних працівників;
   - підвищити ефективність соціальної роботи з сім’ями або особами, які опинилися у складних життєвих обставинах, зокрема поліпшення соціального супроводу сімей, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
   3.3. Селищним, сільським радам:
   - здійснювати контроль за дотриманням житлових і майнових прав неповнолітніх, особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
   - забезпечити ведення обліку нерухомого майна, право власності на яке мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
   - вивчити потреби у забезпеченні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа соціальним житлом;
   - здійснити моніторинг наявних приміщень для створення соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа;
   - вирішити питання про взяття дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у яких відсутнє житло на облік громадян, які мають право на отримання соціального житла;
   - забезпечити вирішення проблеми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які його не мають або втратили з незалежних від них причин, потребують його покращення.