Засідання колегії. Проведення тренінгу з основ журналіської діяльності для учнів Руднянської, Шевченківської, Бобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

опубліковано 15 лист. 2012 р., 07:12 Інформаційно-довідковий центр
    15 листопада – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації. На колегії присутні міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад.

15 листопада 2012 р.

На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про стан завершення комплексу осінньо-польових робіт в господарствах району.
2. Про роботу центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 10 місяців 2012 року.
3. Про хід виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту в Броварському районі на 2012 – 2016 роки».
4. Про проект Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Броварському районі на 2013-2014 роки.
5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Кулажинської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

Цього ж дня представники Молодіжної громадської ради при голові Броварської райдержадміністрації спільно з представниками Інституту журналістики Київського Національного Університету ім. Т.Г.Шевченка в приміщенні Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, с.Шевченкове, провели тренінг з основ журналістики для учнів 9-11 класів Руднянської, Шевченківської, Бобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

15 листопада 2012 р.

На тренінгу учні детально ознайомились з професією журналіста та з основами ведення журналістської діяльності.