Засідання Колегії, вручекння державних актів на земельні ділянки жителям смт.В.Димерка

опубліковано 15 бер. 2012 р., 23:42 Інформаційно-довідковий центр
    15 березня – у великій залі райдержадміністрації перший заступник голови районної державної адміністрації В.М.Кукшин провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації. На колегії присутні голова Броварської районної ради А.В.Деменко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, директори шкіл району, керівники сільськогосподарських підприємств.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
- про організацію двомісячника благоустрою в населених пунктах Броварського району;
- про затвердження плану заходів з проведення комплексу весняно-польових робіт у 2012 році;
- про додаткові заходи районного відділу освіти та педагогічних колективів шкіл Броварського району щодо впровадження профільного навчання у загальноосвітніх закладах району в 2012 – 2013 роках;
- про організаційно-технічні заходи по зменшенню ризику виникнення надзвичайних ситуацій в період пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняно-літній період 2012 року на території Броварського району;
- про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Плосківської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.
    Цього ж дня голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко урочисто вручив 183 державних актів на земельні ділянки жителям села В.Димерка.