Засідання колегії

опубліковано 16 квіт. 2015 р., 04:42 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 16 квіт. 2015 р., 04:42 ]
    16 квітня – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області на території Броварського району.
2. Про виконання розпоряджень голови Броварської райдержадміністрації від 16.01.2015 «Про підготовку до четвертої черги часткової мобілізації, виконання законодавства про військово-транспортний обов’язок та військово-облікової роботи в сільських, селищних радах, на підприємствах, установах, організаціях на території Броварського району на 2015 рік» та від 16.03.2015 «Про проведення чергового призову громадян району на строкову службу до Збройних сил України та інших військових формувань України у квітні-травні 2015 року».
3. Про хід виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2015 рік за І квартал 2015 року.
4. Про підведення підсумків опалювального сезону 2014-2015 років в Броварському районі.
5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Літківської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

16 квітня 2015 р.