Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

опубліковано 2 бер. 2018 р., 06:46 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 2 бер. 2018 р., 06:52 ]
   02 березня 2018 року виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В засіданні взяли участь члени комісії.

Відповідно порядку денного розглянули наступні питання:
   1. Про врегулювання кризових ситуацій через погіршення погодних умов та недопущення збоїв у забезпеченні постачання природного газу споживачам на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 01.03.2018 року.

Заслухавши інформацію з питання винесеного на порядок денний, з метою попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних з погіршенням погодних умовам комісія вирішила:
   - з метою сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення населення у період обмеження постачання природного газу скоротити споживання природного газу промисловістю, бюджетною сферою, теплогенеруючими та теплопостачальними підприємствами до мінімуму, при цьому не обмежувати теплоносій для населення;
   - до 07 березня 2018 року призупинити навчання у всіх навчальних та дошкільних закладах Броварського району, забезпечивши подачу теплоносіїв до об’єктів на технологічному мінімумі.
   - забезпечити донесення інформації до керівників промислових підприємств Броварського району щодо: обмеження споживання природного газу як сировини на 10% (щодобово);
   - також забезпечити донесення інформації до керівників підприємств, установ та організацій Броварського району з метою скорочення споживання природного газу, скоротити робочий день або відправити працівників у відпустки до 07.03.2018 року забезпечивши подачу теплоносіїв до об’єктів на технологічному мінімумі.