Засідання Комісії по наданню матеріальної допомоги та Комісії по наданню субсидій та соціальних допомог окремим сім’ям, виходячи з конкретних обставин

опубліковано 17 черв. 2011 р., 00:20 Адміністратор домена   [ оновлено 17 черв. 2011 р., 00:21 ]
31.05.2011
Під керівництвом заступника голови Броварської районної державної адміністрації з гуманітарних питань А.В. Деменка, начальника управління праці та соціального захисту населення Л.П. Яіцької відбулось засідання Комісії по наданню матеріальної допомоги, Комісії по наданню субсидій та соціальних допомог окремим сім’ям, виходячи з конкретних обставин.
За результатами засідань Комісій заступник голови Броварської районної державної адміністрації з гуманітарних питань А.В. Деменко дав відповідальним працівникам низку доручень до виконання.