Засідання круглого столу з громадою сіл Бобрик та Богданівка

опубліковано 13 лип. 2011 р., 08:26 Адміністратор домена   [ оновлено 13 лип. 2011 р., 08:36 ]
12 липня – заступник голови Броварської райдержадміністрації О.В.Онашко провів засідання круглого столу з громадою сіл Бобрик та Богданівка. На цьому засіданні були присутні сільські голови, бухгалтери, землевпорядники, директори шкіл, будинків культури, комунальних підприємств, керівники закладів охорони здоров’я, голови ради підприємців та інші представники суб’єктів господарювання.

Розглядалися питання:
  • Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку сільських громад за І півріччя 2011 року;
  • виконання бюджету за І півріччя та липень 2011 року, а також формування бюджетних запитів на 2012 рік;
  • підготовка закладів освіти, охорони здоров’я, культури до роботи в осінньо-зимовий період.
Із зазначених питань були дані доручення керівникам закладів на вирішення невідкладних питань щодо соціально-економічного розвитку територіальних громад та їх фінансового забезпечення.