Засідання круглого столу з представниками громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

опубліковано 29 лист. 2011 р., 06:28 Інформаційно-довідковий центр

28 листопада – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин, начальник управління пенсійного фонду в м.Бровари та Броварського району Сенько Л.І., начальник управління праці та соціального захисту населення Яіцька Л.П., голова районної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Хрущенко М.М. у великому актовому залі райдержадміністрації провели засідання круглого столу з представниками громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» по роз’ясненню правил та законодавчих актів з питання виплати пенсійного забезпечення всіх категоріям ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.
    На питання учасників круглого столу були наданні відповіді та доручення керівникам відділів управлінь на своєчасну виплату пенсій ліквідаторам.