Засідання постійно діючої комісії з питань звернень громадян при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 30 трав. 2017 р., 01:24 Інформаційно-довідковий центр

29 травня в приміщенні малої зали Броварської районної адміністрації голова адміністрації М.Ф. Клименко провів засідання постійно діючої комісії з питань звернень громадян при Броварській районній державній адміністрації.

В засіданні взяли участь перший заступник голови адміністрації Р.М. Лук'яненко, керівник апарату адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники відділів адміністрації, головний лікар Броварської ЦРЛ В.В. Багнюк, директор Броварського міськрайонного центру зайнятості М.К. Вітер, заявник.

На засіданні розглянули питання про розгляд звернення О.В. Решетньова, внутрішньо переміщеної особи:
   - щодо надання соціального житла;
   - вирішення соціальних проблем інваліда ІІ групи;
   - отримання лікарського засобу «Карбомазепін» за пільговим рецептом;
   - можливість працевлаштування заявника.

Голова адміністрації М.Ф. Клименко уважно вислухав доповіді начальника управління соціального захисту населення адміністрації Л.П. Яіцьку, головного лікаря Броварської ЦРЛ В.В. Багнюка, директор Броварського міськрайонного центру зайнятості М.К. Вітра та дав доручення надати допомогу заявнику відповідно до чинного законодавства.