Засідання постійної комісії при Броварській районній державній адміністрації з питань реалізації заходів з будівництва, розширення, реконструкції, ремонту й утримання об’єктів інфраструктури та ефективного використання бюджетних коштів.

опубліковано 5 жовт. 2017 р., 03:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 8 жовт. 2017 р., 23:13 ]
   03 жовтня 2017 року в малій залі Броварської райдержадміністрації заступник голови Ю.С. Плакся провів засідання постійної комісії при Броварській районній державній адміністрації з питань реалізації заходів з будівництва, розширення, реконструкції, ремонту й утримання об’єктів інфраструктури та ефективного використання бюджетних коштів.

В нараді взяли участь: начальник відділу житлово-комунального господарства адміністрації О.М. Заріцька, головний спеціаліст юридичного відділу апарату адміністрації Є.М. Глущенко, начальник відділу містобудування та архітектури адміністрації Т.М. Харитонюк, виконуючий обов’язки начальника відділу культури Н.Л. Скоблєва, начальник відділу економіки Л.О. Курейко, начальник управління фінансів адміністрації О.Ж.Миргородська, радник голови адміністрації з питань будівництва та архітектури А.Д. Зарічняк, радник голови адміністрації з питань будівництва та архітектури Б.І. Мальченко, представник громадської організації ветеранів-будівельників М.С. Юрченко,голова Жердівської сільської ради Т.П. Зубко, депутат Броварської районної ради ЩигольВ.В.

Відповідно додатку денного
   1. Про необхідність проведення поточного ремонту сільського клубу в с. Михайлівка.
   Вирішили:
   -  розробити актуальний дефектний акт та подати його на затвердження власника будівлі; відділу культури райдержадміністрації розглянути пропозиції підрядних організацій стосовно проведення робіт з поточного ремонту та в найкоротший термін повідомити райдержадміністрацію.

2. Про розгляд звернення депутата Броварської районної ради Щиголя В.В. щодо здійснення поточного ремонту Будинку культури в с. Зазим’є за рахунок коштів районного бюджету.
   Вирішили:
   - здійснити виїзд робочої групи для обстеження стану будівлі Будинку культури та за його результатами повернутись до розгляду зазначеного питання на наступному засіданні постійної комісії при Броварській районній державній адміністрації з питань реалізації заходів з будівництва, розширення, реконструкції, ремонту й утримання об’єктів інфраструктури та ефективного використання бюджетних коштів.