Засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Броварської райдержадміністрації

опубліковано 21 жовт. 2016 р., 00:35 Інформаційно-довідковий центр

20 жовтня 2016 року в приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням виконуючого обов'язки голови адміністрації Ю.С. Плаксі.

На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
   1. Про проведення позапланових обстежень приміщень навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, об’єктів соціально-культурної сфери, житлових будинків для визначення їх технічного стану.
   2. Про забезпечення заходів щодо сталого функціонування систем життєзабезпечення Броварського району та попередження виникнення надзвичайних ситуацій в складних погодних умовах в зимового періоду 2016-2017 років.
   3. Про затвердження «Плану спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, обласних установ, підприємств та організацій щодо запобігання надзвичайним ситуаціям в Броварському районі в осінньо-зимовий період 2016-2017 років».
   4. Про утворення районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

По всіх розглянутих питаннях дані відповідні доручення.