Засідання районного Громадського комітету по сприянню Збройним Силам України

опубліковано 13 серп. 2015 р., 06:01 Інформаційно-довідковий центр
     13 серпня 2015 року у великій залі Броварської районної державної адміністрації відбувалося засідання районного Громадського комітету по сприянню Збройним Силам України під головуванням голови Громадського комітету Л.А.Вайсфельда.

На засідання були присутні голова районної ради С.М.Гришко, голова Громадської ради ветеранів та учасників антитерористичної операції  при голові Броварської районної державної адміністрації В.П.Білик, волонтери, представники засобів масової інформації.

Л.А. Вайсфельд  представив звіт про діяльність Комітету за рік, вказавши, яку допомогу було надано захисникам країни в зоні антитерористичної операції.

Волонтери розповіли про роботу волонтерського руху, довели до відома проблеми АТОвців як технічного так і законодавчого характеру. Звернулися з проханням допомогти у вирішенні питань.

Гришко С.М. наголосив на земельному питанні, адже, на жаль, ще не всі оборонці отримали земельні ділянки.

Були проведені вибори голови та казначея Комітету. Головою одноголосно було обрано В.П.Білика, казначеєм - Л.М.Аджанашвілі.