Засідання районного Громадського комітету сприяння українській армії

опубліковано 31 жовт. 2014 р., 08:16 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 31 жовт. 2014 р., 08:36 ]
    31 жовтня - під головуванням депутата Київської обласної ради, голови Громадського комітету Л.А.Вайсфельда відбулось засідання районного Громадського комітету сприяння українській армії.
    В засіданні Громадського комітету взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, заступник голови районної ради, члени Громадського комітету з кожного населеного пункту району, заступник військового комісара, місцеві засоби масової інформації.
    Засідання Громадського комітету сприяння українській армії розпочалось з оголошення хвилини мовчання за військовослужбовцями, що загинули в зоні АТО.
    На порядку денному розглядалися наступні питання:
1. Звіт про надходження благодійних внесків за останні два тижні.
2. Звіт про передачу військової амуніції військовослужбовцям, що беруть участь в АТО за останні два тижні.
3. Звіт про залишки військової амуніції на складі Громадського комітету сприяння українській армії.
    Після розгляду порядку денного голова районної ради С.М.Гришко і виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова вручили п’яти військовослужбовцям 11 батальйону територіальної оборони «Київська Русь» Почесні подяки районної ради.

31 жовтня 2014 р.