опубліковано 14 лист. 2016 р., 05:46 Інформаційно-довідковий центр

14 листопада - голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів засідання районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.
    На засіданні оперативного штабу присутні: заступник голови райдержадміінстрації Плакся Ю.С., начальник відділу ЖКГ Заріцька О. М., начальник відділу цивільного захисту Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області Лічагін А.О., начальник ПрАТ «Коммунтранс» Глушко О.Г., начальник Броварського дорожньо-екплуатаційного управління Мельник В.М., заступник начальника Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції у Київській області Мазуренко Я.П., начальник Броварського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Слива Ю.М., начальник Броварської районної філії ПАТ “Київоблгаз” Сакун А.М., головний лікар ЦРБ Багнюк В.В., в.о. головного лікаря Броварського районного центру ПМСД Горбань С.В.
    На порядку денному засіданні районного міжвідомчого оперативного штабу розглядалося питання: організації життєзабезпечення населення і територій Броварського району та вжиття комплексних заходів, спрямованих на створення і підтримання нормальних умов, життя, здоров'я і працездатності людей ліквідації наслідків в період погіршення погодних умов в штатному режимі.
    По розглянутому питанню дані доручення управлінням, відділам, службам району.