Засідання районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

опубліковано 2 груд. 2016 р., 06:07 Інформаційно-довідковий центр
    02 грудня - заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся провів засідання районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.
    На засіданні оперативного штабу присутні:  начальник відділу ЖКГ Заріцька О. М., начальник відділу цивільного захисту Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області Лічагін А.О., начальник ПрАТ «Коммунтранс» Глушко О.Г., начальник Броварського дорожньо-екплуатаційного управління Мельник В.М., заступник начальника Броварського відділу поліції ГУ Національної поліції у Київській області Мазуренко Я.П., начальник Броварського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Слива Ю.М., начальник Броварської районної філії ПАТ “Київоблгаз” Сакун А.М., головний лікар ЦРБ Багнюк В.В., в.о. головного лікаря Броварського районного центру ПМСД Горбань С.В.
    На порядку денному засіданні районного міжвідомчого оперативного штабу розглядалося питання: про організацію невідкладних заходів по забезпеченню стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення Броварського району в період погіршення погодних умов в зимовий період.
    По розглянутому питанню дані доручення управлінням, відділам, службам району.