Засідання робочої групи. Прийом громадян

опубліковано 25 квіт. 2012 р., 07:13 Інформаційно-довідковий центр
    25 квітня – у малій залі Броварської райдержадміністрації під головуванням керівника апарату адміністрації Ю.І.Кушніренко відбулося засідання робочої групи з підготовки автопробігу «Естафета пам’яті: «Пишаємось великою Перемогою».
    У засіданні взяли участь заступник голови Броварської районної ради В.Є.Шульга, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.
    Цього ж дня заступник голови Броварської районної державної адміністрації М.П.Миронець провів особистий прийом громадян.
    На прийом звернулися 7 жителі Броварського району, які у своїх зверненнях порушили такі питання:
- про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства;
- про надання путівки на оздоровлення;
- про надання земельної ділянки для ведення будівництва.
    По порушених питаннях дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації.