Засідання робочої групи з підтримки добровільного об’єднання громад

опубліковано 24 лип. 2017 р., 04:59 Інформаційно-довідковий центр

24 липня 2017 року в приміщення великої зали Броварської райдержадміністрації відбулось засідання робочої групи з популяризації європейських принципів місцевої демократії та підтримки добровільного об’єднання територіальних громад під головуванням заступника голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плаксі та за участю голови Броварської районної ради С.М. Гришка.

На засіданні були присутні сільські, селищні голови, депутати Київської обласної ради, депутати Броварської районної ради, представники засобів масової інформації, громадських організації та громадськості.

Під час засідання Ю.С. Плакся повідомив присутніх, що на даний час є інформація, що пакет документів про утворення Великодимерської об’єднаної територіальної громади затверджений.

Потім кожен голова сільської та селищної ради висловив своє бачення та думку представників своїх громад щодо подальшого існування їх населених пунктів та перспективи утворення нових територіальних громад.

Керівництво Броварської райдержадміністрації повідомило, що працівниками РДА були зроблені розрахунки по різних схемах утворення громад та при бажанні сільські та селищні голови можуть з ними ознайомитись та взяти до уваги при плануванні утворення нових об’єднаних територіальних громад.