Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 30 лист. 2015 р., 04:37 Інформаційно-довідковий центр
    30 листопада – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про готовність до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із сильними снігопадами та про залучення спеціальної техніки та тягачів для буксировки важковагових транспортних засобів на проблемних участках автошляхів в Броварському районі в зимовий період 2015-2016 року.
2. Інформація про стан сплати земельного податку фізичними та юридичними особами.
3. Інформація про стан погашення боргів зі сплати пенсійних внесків.
4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.

30 листопада 2015 р.