Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 18 лип. 2016 р., 04:07 Інформаційно-довідковий центр
    18 липня – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступник голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про санепідситуацію в Броварському районі за І–півріччя 2016 року.
2. Інформація про роботу Броварського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у І півріччі 2016 року.
3.Інформація щодо контролю виконання ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах.
4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам, сільським, селищним головам району.

18 липня 2016 р.