Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 5 вер. 2016 р., 22:28 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 5 вер. 2016 р., 23:03 ]

05 вересня – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступник голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
    1. Інформація про виконання розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 08.02.2013 № 42 «Про схвалення проекту Броварської районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки».
    2. Інформація про виконання доручення голови Броварської районної державної адміністрації від 18.08.2016 № 46-1.
    3. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам, сільським, селищним головам району.