Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 4 січ. 2013 р., 05:07 Інформаційно-довідковий центр
    04 січня – голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради А.В.Деменко, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

4 січня 2013 р.

На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
- звіт про роботу фінансового управління Броварської районної державної адміністрації за 2012 рік;
- на виконання розпорядження голови Броварської райдержадміністрації від 25 січня 2012 року №124 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Броварського району на 2012 рік».
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.