Міжнародний день людей похилого віку

опубліковано 3 жовт. 2016 р., 03:02 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 жовт. 2016 р., 01:48 ]

Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Саме тому в 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня.

29-30 вересня 2016 року відбулися заходи присвячений Дню людей похилого віку та Дню ветерана, у якому взяло участь керівництво району, начальник управління соціального захисту населення Л.П. Яіцька, директор територіального центру соціального обслуговування.

30.09.2016 привітали на дому довгожительку району, якій виповнилося 105 років, Сазоненко Олену Савеліївну.

В стаціонарному відділенні для постійного проживання відбувся захід до Дня людей похилого віку.