Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

опубліковано 20 жовт. 2016 р., 03:43 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 26 жовт. 2016 р., 00:33 ]

20 жовтня – виконуючий обов'язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся провів  засідання колегії райдержадміністрації.    В засіданні взяли участь заступник голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
   1. Про стан виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.
   2. Про хід виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2016 рік за 9 місяців 2016 року.
   3. Про початок опалювального сезону в населених пунктах Броварського району у 2016-2017 роках.
   4. Про підсумки відпочинку та оздоровлення дітей Броварського району у 2016 році.
   5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Гоголівської сільської ради.