Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 13 груд. 2016 р., 04:47 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 13 груд. 2016 р., 05:03 ]

13 грудня – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Про стан проходження опалювального сезону 2016/2017 років, стан розрахунків за використані енергоносії згідно з угодами між споживачами (КП) та енергопостачальними організаціями, стан розрахунків за отримані послуги теплопостачання бюджетними організаціями з теплопостачальними комунальними підприємствами.
2. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    На нараді також було заслухано питання захворюваності населення району на грип та ГРВІ.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам, сільським, селищним головам району.