Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 16 січ. 2017 р., 04:51 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 16 січ. 2017 р., 05:06 ]

16 січня – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні заступник голови районної ради А.В.Гоголіна, керівник апарату адміністрації К.В.Прянішнікова,  начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація щодо ліквідації наслідків несприятливих погодних умов на автомобільних дорогах Броварського району.
2. Робота служби у справах дітей та сімї по здійсненню соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, надання їм відповідних статусів, реалізація права на сімейне виховання.
3. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам, сільським, селищним головам району.