Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 1 лип. 2013 р., 06:59 Інформаційно-довідковий центр
    01 липня – голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради А.В.Деменко, міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    Перед початком наради голова районної ради А.В.Деменко привітав голову Броварської райдержадміністрації П.П.Іваненка з отриманням державної нагороди ордена «За заслуги» ІІІ ступеня.

1 липня 2013 р.

На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Про роботу дозвільного центру Броварської райдержадміністрації за І квартал 2013 року.
2. Про роботу фінансового управління Броварської районної державної адміністрації.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.