Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 15 груд. 2014 р., 05:22 Інформаційно-довідковий центр
    15 грудня – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова провела розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Про надання допомоги громадянам, які переселяються з Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, Луганської та Донецької областей.
2. Про виконання Указу президента України «Про часткову мобілізацію» та про роботу Броварського об’єднаного міського військового комісаріату у 2014 році.
3. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.

15 грудня 2014 р.