Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 2 бер. 2015 р., 06:45 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 2 бер. 2015 р., 06:46 ]
    02 березня – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова провела розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, предстаСки засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про стан проходження опалювального періоду 2014/2015 років та розрахунки сільських та селищних рад, комунальних підприємств району за спожиті енергоносії.
2. Інформація про результати роботи Броварського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у 2014 році.
3. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.

2 березня 2015 р.