Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 20 серп. 2012 р., 07:00 Інформаційно-довідковий центр

20 серпня – голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб району, сільські та селищні голови, директори шкіл, представники засобів масової інформації.
    Перед початком наради голова Броварської райдержадміністрації вшанував пам'ять хвилиною мовчання ветерана праці, почесного громадянина м.Бровари, члена ради старійшин, член президії міської ради ветеранів Миколу Костянтиновича Федоренка.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
- про виконання розпорядження голови Броварської райдержадміністрації від 22 листопада 2011 року №1932 «Про Програму зайнятості населення Броварського району на 2012-2013 роки»;
- про роботу фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Броварської районної виконавчої дирекції Київської області за 7 місяців 2012 року;
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.