Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 18 трав. 2015 р., 06:42 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 трав. 2015 р., 23:36 ]
    18 травня – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про виконання розпорядження голови Броварської райдержадміністрації від 31 березня 2015 року №151 «Про проведення в Броварському районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста».
2. Інформація про стан споживчого ринку Броварського району.
3. Інформація про вжиті заходи щодо недопущення поширення Африканської чуми свиней в Броварському районі.
4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.

18 травня 2015 р.