Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 7 вер. 2015 р., 01:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 7 вер. 2015 р., 03:28 ]
    07 вересня – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, директори шкіл, представники засобів масової інформації.
    Перед початком наради голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько спільно з першим заступником голови адміністрації О.О.Щербаковим за сумлінне виконання службових обв'язків під час ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на території ПАТ "Агрокомбінат Калита" вручили працівникам ГУ ДСНС України в Київській області та працівникам Бровраського районного управління Держсанепідслужби у Київській області почесні грамоти Броварської райдержадміністрації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про підсумки проведення заходів з підготовки закладів освіти до організованого початку 2015-2016 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.
2. Інформація про виконання розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 08.02.2013 №42 «Про схвалення проекту Броварської районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки».
3. Інформація про виконання розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 05.04.2011 №547 «Про залучення населення до занять фізичною культурою та спортом в Броварському районі».
4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.

7 вересня 2015 р.