Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 21 вер. 2015 р., 01:43 Інформаційно-довідковий центр
    21 вересня– заступник голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова провела засідання розширеної оперативної наради.
    Перед початком засідання голова районної ради С.М.Гришко вручив прапор України, що передав отець Костянтин - Капелан АТО , волонтеру з Броварського району Михайлу Пазюку.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про виконання доручення голови Броварської районної державної адміністрації від 20.08.2015 № 37-1 «Доручення голови Броварської районної державної адміністрації дане на засіданні колегії райдержадміністрації 20.08.2015 року».
2. Інформація про хід виконання Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2011-2015 роки.
3. Інформація про функціонування сільських пожежних команд в пожежонебезпечний осінньо-зимовий період.
4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.

21 вересня 2015 р.