Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 19 жовт. 2015 р., 04:00 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 жовт. 2015 р., 04:10 ]
    19 жовтня – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про початок та стан проходження опалювального сезону 2015/2016 років.
2. Інформація про стан оформлення субсидій та про виконання заходів до Дня партизанської слави, Дня ветерана та Дня людей похилого віку.
3. Інформація про стан пасажирських перевезень та транспортного обслуговування маршрутів загального користування на території Броварського району.
4. Інформація про виконання програми «Шкільний автобус».
5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.

19 жовтня 2015 р.