Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 20 лют. 2017 р., 05:55 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 20 лют. 2017 р., 06:38 ]

20 лютого – голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Звіт про роботу архівного сектору Броварської районної державної адміністрації за 2016 рік.
    Голова райдержадміністрації дав доручення – систематизувати роботу в наданні консультацій та організувати навчання при Броварській райдержадміністрації для сільських селищних рад щодо впорядкування та роботи з архівними документами.
2. Взаємодія служби у справах дітей та сім’ї та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у роботі з дітьми із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
    Голова райдержадміністрації дав доручення – провести внутрішню нараду на наявність функціональних обов’язків з питання надання допомоги сім’ям, що мають складні життєві обставини.
3. Про організацію харчування та дотримання санітарних норм в районних закладах освіти.
    Голова райдержадміністрації дав доручення – створити комісію по контролю за дотриманням санітарних норм в закладах освіти району та звернутися до Калитянської об’єднаної територіальної громади щодо перевірки стану питної води в закладах освіти об’єднаної територіальної громади.
    Начальнику відділу освіти надати інформацію про незабезпеченість обладнанням для харчування закладів освіти.
4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    Голова райдержадміністрації дав доручення - начальнику Броварської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз», начальнику Броварського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» попереджати про всі дії щодо відключення абонентів Броварську райдержадміністрацію та споживачів.