Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 6 бер. 2017 р., 05:50 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 6 бер. 2017 р., 06:06 ]

06 березня – голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні заступник голови районної ради А.В.Гоголіна, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
    1. Інформація про стан проходження опалювального періоду 2016/2017 років та розрахунки сільських та селищних рад, комунальних підприємств району, відділу освіти за спожиті енергоносії.
    Голова адміністрації дав доручення – сільським, селищним головам надати інформацію щодо потреб, проектів реконструкцій котелень соціального значення та план заходів щодо безперебійної роботи теплогенеруючих об’єктів під час опалювального періоду 2017/2018 років.

2. Про співфінансування з місцевих бюджетів ремонтних робіт доріг загального користування місцевого та державного значення, що суміщаються з вулицями населених пунктів Київської області.
    Голова адміністрації дав доручення – дорожним службам району надати графік ремонту доріг Броварського району.

3. Про стан розрахунків теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України», за послуги з розподілу природного газу перед ПАТ «Київоблгаз» та отримання номінацій обсягів природного газу, які використовуються для виробництва теплової енергії для надання послуг з опалення на лютий-березень 2017 року.
    Голова адміністрації дав доручення – відповідальним особам райдержадміністрації, здійснити плановий виїзд в Калинівську селищну раду для вивчення причин та стану заборгованості за енергоносії.

4. Про заборгованість споживачів ПАТ «Київобленерго», що фінансується з бюджетів всіх рівнів у розрізі галузей.
    Голова адміністрації дав доручення – оптимізувати взаємодію з Броварським районним підрозділом ЗАТ АЕС «Київобленерго» щодо узгодження лімітів на електроенергію, реструктуризацію боргів за електроенергію, відключення(підключення) споживачів до електромереж.

5. Інформація про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців за 2016 рік.

6. Інформація про хід виконання плану призиву військовослужбовців за контрактом та строкову військову службу до Збройних Сил України.
    Голова адміністрації дав доручення – підготувати графік виїзду робочої групи у складі працівників: поліції, військового комісаріату, райдержадміністрації, сільських, селищних рад для оповіщення призовників строкової служби в Збройних Сил України.

7. Про проведення комплексного відпрацювання населених пунктів Броварського району з попередження пожеж та загибелі людей на них.
    Голова адміністрації дав доручення – надати інформацію про адміністративний вплив на осіб, що порушують правила благоустрою населених пунктів і правила протипожежної безпеки.

8. Про хід проведення комплексу весняно-польових робіт під урожай 2017 року в господарствах Броварського району.
    Голова адміністрації дав доручення – створити робочу групу щодо перевірки зберігання та використання мінеральних добрив і системи захисту рослин.

9. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    Голова адміністрації дав доручення керівнику Броварського відділу поліції ГУ НП України в Київській області – розробити пропозиції щодо встановлення відеоспостереження в населених пунктах Броварського району.
    Щоденно надавати інформацію по стану правопорушень в районі.