Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 18 січ. 2016 р., 22:40 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 січ. 2016 р., 22:41 ]
    18 січня – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні: заступник голови районної ради А.В.Гоголіна, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про роботу районного оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.
2. Інформація про стан функціонування дошкільної освіти району.
3. Інформація щодо стану захворюваності на грип та ГРВІ та їх ускладнення (пневмонії тощо).
4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.

18 січня 2016 р.