Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 1 лют. 2016 р., 03:18 Інформаційно-довідковий центр

1 лютого 2016 р.

1 лютого – голова Броварської районної державної адміністрації В.О. Сінько провів розширену оперативну нараду.
   На нараді присутні: голова районної ради С.М. Гришко, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
   На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців за 2015 рік.
2. Про роботу управління соціального захисту населення Броварської районної державної адміністрації за 2015 рік.
3. Про санепідситуацію в Броварському районі за 2015 рік та заходи щодо недопущення її ускладнення в 2016 році.
4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району. По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.