Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 4 квіт. 2016 р., 04:11 Інформаційно-довідковий центр
    04 березня – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про соціальний захист учасників АТО.
2. Інформація про стан організації харчування у навчальних закладах району у 2015-2016 навчальному році.
3. Інформація про стан та перспективи розвитку хокею в Броварському районі.
4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.

4 квітня 2016 р.

Після засідання розширеної оперативної наради заступник військового комісара – майор О.О.Пилипенко довів до відома сільським, селищним головам інформацією про стан проведення весняного призову та вступу на контрактну службу.
    Цього ж дня, за участі заступника голови адміністрації Ю.С.Плаксі, керівника апарату адміністрації К.В.Прянішнікової, сільських, селищних голів Броварського району, заступник директора державного архіву Київської області Г.В.Бойко провела семінар-нараду з питання «Забезпечення збереженості документації та передачі їх на архівне зберігання».