Засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 5 лист. 2012 р., 06:51 Інформаційно-довідковий центр
    05 листопада – голова Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненко провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

5 листопада 2012 р.

На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
- про виконання розпорядження голови Броварської райдержадміністрації від 12 вересня 2012 року №1360 «Про проведення в вересні-жовтні 2012 року в Броварському районі Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя»;
- про виконання доручення голови Броварської райдержадміністрації №44-1 від 15 жовтня 2012 року «Про підготовку дорожнього господарства до роботи в осінньо-зимовий період»;
- про виконання доручення голови Броварської райдержадміністрації №34-1 від 16 серпня 2012 року Калинівською селищною радою.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.
    На завершення розширеної оперативної наради міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник звернув увагу присутніх на стан законності та правопорядку в Броварському районі.