Засідання розширеної оперативної наради Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 17 квіт. 2018 р., 03:35 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 квіт. 2018 р., 03:12 ]
    17 квітня 2018 року у приміщенні великої зали Броварської райдержадміністрації заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся провів розширену оперативну нараду.
    В нараді взяли участь: заступник голови Броварської райради А.В. Гоголіна, керівник апарату Броварської районної державної адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники управлінь, відділів, служб, секторів адміністрації, керівники управлінь, відділів, служб району, голови сільських та селищних рад, представники засобів масової інформації.

На порядок денний винесено такі питання:
    1. Інформація про соціальний захист учасників АТО.
Начальник управління соціального захисту населення Броварської райдержадміністрації Яіцька Л.П. довела до присутніх інформацію про стан надання соціальних послуг, пільг учасникам АТО.

2. Про стан функціонування системи освіти в умовах реорганізації адміністративно-територіального устрою Броварського району та утворення об’єднаних територіальних громад.
    Начальник відділу освіти Броварської райдержадміністрації Чайка Л.Г. проінформувала присутніх про стан створення Інклюзивно-ресурсного центрц.
    Вирішили: активізувати роботу щодо повноцінного функціонування Інклюзивно-ресурсного центру.

3. Впровадження медичної реформи первинної ланки медичної допомоги в Броварському районі, стан підписання декларацій з сімейними лікарями. Про стан виконання на території району урядової програми «Доступні ліки».
    Директор комунального некомерційного підприємства Броварського ПМСД Дементьєва І.А., ознайомила з станом впровадження медичної реформи в Броварському районі. Зазначила, що за 2 тижні квітня 2018 року по програмі «Доступні ліки» виписано рецептів на суму близько 98 тис. грн.
    4. Стан утримання доріг державного та місцевого значення.
    Начальник відділу житлово-комунального господарства Броварської райдержадміністрації Заріцька О.М. та генеральний директор ПрАТ «Коммунтранс» Глушко О.Г. довели до відома присутніх інформацію про ділянки автодоріг на яких здійснюється ямковий ремонт та інформацію про ділянки автодоріг, як планується ремонтувати найближчим часом.

5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    Інформують:
    Лічагін А.О. – представник Броварського районного управління ДСНС повідомив, що трапляються пожежі трав’яного настилу, які здебільшого спровоковані людьми.
    Вакарчук О.В. – представник управління Держпродспоживслужби в Броварському районі та Товстоног В.С. - завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомили, що протягом тижня групових спалахів інфекційних захворювань на території району не було. Захворювання на грип йде на спад.
    Вирішили:
    Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення Броварського району щодо заборони паління трав’яного настилу.
    Заступник голови Броварської РДА наголосив на проведенні двомісячника благоустрою та виконанню робіт по озелененню населених пунктів. Звернув увагу на необхідність активізації роботи по проведенню весняного призову на строкову військову службу.