Засідання розширеної оперативної наради та міжвідомчого оперативного штабу

опубліковано 6 лют. 2017 р., 01:56 Інформаційно-довідковий центр

06 лютого – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С.Плакся провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, керівник апарату адміністрації К.В.Прянішнікова, заступник голови районної ради А.В.Гоголіна, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Про санепідситуацію в Броварському районі за 2016 рік та заходи щодо недопущення її ускладнення в 2017 році
2. Про роботу управління соціального захисту населення Броварської РДА за 2016 рік.
3. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    На нараді також розглядалося питання щодо ліквідації наслідків значного снігопаду.
    По всім питанням данні окремі доручення керівникам відділів і служб району.

Цього ж дня відбулось засідання районного міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.
    На порядку денному засідання штабу розглядалося питання «Про організацію життєзабезпечення населення і територій Броварського району та вжиття комплексних заходів, спрямованих на створення і підтримання нормальних умов, життя, здоров'я і працездатності людей ліквідації наслідків в період погіршення погодних умов в штатному режимі.»
    Керівники управлінь, відділів і служб отримали окремі доручення щодо вжиття комплексних заходів в період значного снігопаду.