Новини‎ > ‎

Заступник голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова спільно з заступником голови районної ради В.Є.Шульгой з робочою поїздкою відвідали Центральну районну бібліотеку

опубліковано 21 січ. 2014 р., 06:40 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 бер. 2014 р., 03:38 ]
    21 січня – на виконання завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України і 95-ї річниці проголошення Акта злуки заступник голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова спільно з заступником голови районної ради В.Є.Шульгой з робочою поїздкою відвідали Центральну районну бібліотеку. 
    Заступник голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікова із заступником голови районної ради В.Є.Шульга ознайомились з матеріалами стендів, які були підготовлені працівниками бібліотеки до Дня Соборності та Свободи України. 
  

21 січня 2014 р.

     Звертаючись до працівників бібліотеки К.В.Прянішнікова зазначила: 
    - Президент України, виходячи із необхідності консолідації суспільства, укріплення єдності народу і ствердження ідеалів свободи, видав Указ, яким передбачено щорічне відзначення 22 січня Дня Соборності та Свободи України. 
   Ми закликаємо спільними зусиллями влади і громади зміцнювати єдність народу, будувати сильну державу, яка посяде гідне місце серед світових лідерів. Об’єднавши День Соборності та Свободи України в одне свято. Глава держави не лише засвідчив важливу роль Акта злуки для створення єдиної, соборної української держави, а й змістовно об’єднав невіддільні одне від одного в історичному, політичному та моральному сенсах поняття соборності і свободи. Цим кроком було зроблено вагомий внесок у зміцнення правового підґрунтя консолідації українського суспільства. 
    Враховуючи все це, ми ставимо завдання здійснити заходи, приурочені до Дня Соборності і Свободи, які дадуть відчуття, що в згуртованості й соборності земель – сила народу. 
    Перед бібліотечними закладами району стоять завдання здійснити просвітницькі, навчальні, виховні заходи, які б привернули увагу до історичних уроків, коли так прикро були втрачені здобутки у сфері державотворення через помилки і популізм політиків та через романтизм і стихію мас. 
    Підготовка до відзначення річниці пам’ятних державотворчих подій є доброю нагодою оцінити наші надбання, продемонструвати внесок у справу розбудови державності, зміцнення її позицій. Для цього підготовлена низка матеріалів відповідної тематики для виступів у засобах масової інформації керівників району.
Comments