Новини‎ > ‎

Заступник голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова спільно з заступником голови районної ради В.Є.Шульгою здійснили робочу поїздку до Рожнівської сільської ради

опубліковано 18 вер. 2013 р., 05:23 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 бер. 2014 р., 06:35 ]
    16 вересня –  заступник голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова спільно з заступником голови районної ради В.Є.Шульгою здійснили робочу поїздку до Рожнівської сільської ради. 

18 вересня 2013 р.


    Голова Рожнівської сільської ради Т.І.Мехед ознайомила керівництво району з роботою сільської ради та об’єктами соціального значення та зауважила: 
- Сільська рада, депутати активно працюють над підвищенням якості умов життя в селі Рожни. Так у нас на високому рівні знаходиться медичне обслуговування населення, працює амбулаторія та ФАП, за кошти інвесторів розроблений проект будівництва нової амбулаторії під яку вже виділена земельна ділянка. Йде активна підготовка до відкриття комунальної аптеки, де будуть реалізовуватись за низькими цінами медикаменти для гіпертоніків та соціально незахищених верств населення. 
    В селі працює загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, де на даний момент навчається 71 учень, хоча приміщення школи розраховано на 192 вихованця. При школі працює група дошкільного навчання, де виховуються 21 дитина. 
    В будинку культури працюють гуртки народної творчості, де займаються діти та молодь, для старшого покоління діє аматорський колектив художньої самодіяльності. Доречи в минулому році ми закінчили капітальний ремонт будинку культури і тепер можемо проводити в себе і районні заходи. 
    Для захисту наших мешканців від протиправних дій ми вирішили створити в себе громадське формування з охорони правопорядку, де зараз офіційно працює 7 осіб і які вже попередили не один злочин. 
    Сільська рада велику увагу приділяє людям похилого віку, особливо одиноким. У нас в селі працює кваліфікований соціальний працівник яка кожен день відвідує своїх підопічних. На свята ми, працівники сільської ради та депутатський корпус, відвідуємо людей похилого віку допомагаємо їм. Зараз ми активно працюємо з соціально незахищеними верствами населення щодо надання їм допомоги для придбання палива на осінньо-зимовий період.
    Кращим показником високої якості життя в с.Рожни є те, що в 2013 році вже народилося 13 немовлят тобто людям тут комфортно жити і вони не бажають звідси переїжджати до міста, а молодь яка виїхала зараз повертається та бажає розбудовувати рідне село. 

    В совою чергу заступник голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікова зазначила: 
- Під особливим контролем зараз питання підготовки комунального і дорожнього господарства,закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, розрахунків за енергоносії і створення необхідних запасів палива, вчасного початку опалювального сезону, надійне транспортне сполучення, якість електро та водопостачання, належна робота закладів медицини, освіти, культури, підвіз учнів до шкіл, належна соціальна опіка соціально вразливих категорій населення, особливо у віддалених населених пунктах. 
    Пріоритетними завданнями які ми ставимо перед собоє являються: 
- створення нових робочих місць з гідною оплатою праці, орієнтованих на внутрішній ринок, розвиток системи територіальної та професійної мобільності робочої сили; 
- реформування системи оплати праці у напрямі підвищення доходів населення, створення для кожної працездатної особи умов, що дозволяють їй підтримувати власний добробут завдяки праці; 
- розширення можливостей для громадян з обмеженими фізичними можливостями й для одержання роботи; 
- надання безробітним можливостей для підвищення кваліфікації або перекваліфікації і подальшого працевлаштування шляхом укладання договорів між центрами зайнятості і керівниками підприємств; 
- посилення соціальної відповідальності бізнесу. 
    Ми будемо робити все для того щоб якість життя в населених пунктах Броварського району тільки підвищувалась.
Comments