Заступник голови Київської обласної адміністрації В.А. Кучер провів нараду з питань реалізації медичної реформи в Броварському районі

опубліковано 12 лип. 2018 р., 00:24 Інформаційно-довідковий центр
   11 липня 2018 року в приміщенні малої зали Броварської районної державної адміністрації заступник голови Київської обласної адміністрації В.А. Кучер провів нараду з питань реалізації медичної реформи в районі.

В нараді взяли участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф.Клименко, заступник голови адміністрації Ю.С. Плакся, начальники відділів та управлінь адміністрації, представники медичної галузі.

В.А. Кучер наголосив, що метою наради є з’ясування проблемних питань на місці, адже потрібно вибудувати правильну стратегію для реалізації всіх засад медичної реформи. Зауважив, що медична реформа є із пріоритетних напрямів діяльності.

Також, В.А. Кучер зазначив, що для активізації реформи ми, як представники влади, повинні проводити широку роз’яснювальну роботу серед населення.

Одним із проблематичних питань є кадрове, адже молодь не хоче їхати в села через відсутність житла.

Заступник голови районної адміністрації Ю.С. Плакся зазначив, що проводяться наради з медичними працівниками та сільськими і селищними головами щодо забезпечення населених пунктів лікарями. Дано доручення оптимізувати території медамбулаторій та ФАПів. Постійно проводиться робота в напрямі реалізації медичної реформи в Броварському районі.

Вирішили: активізувати роботу щодо реалізації норм медичної реформи на території Броварського району.